aties95

14 Eyl 2009

Acronis True Image

Acronis True Image Yedekleme Çözümü

aties95Acronis True Image yedekleme çözümünden bahsetmeden önce niçin “Acronis True Image” sorusunu cevaplayalım! Küçük/Büyük ölçekli tüm firmaların bilgi sistemlerinde en kritik olan görev ; sistemin çalışabilirliğini devam ettirmek olmasına karşın, sunucular üzerinde yaşanabilecek sorunlardan kaynaklı ciddi sıkıntılar oluşmakta ve sistemin sağlıklı bir şekilde çalışması zaman ve para kayıbına neden olmaktır. Bu tip durumlarda yapılan tüm müdehalelere karşın sorunların giderilmesi bazen bir gün veya dahada uzun sürebilmektedir.

Böyle bir ortamda en önemli olan görev sistemin hızlı bir şekilde ve özellikle eksiksiz (!) olarak tekrar çalışır hale getirilmesidir. İşte bu noktada doğru çözüm için bizim seçimimiz Acronis True Image Echo Enterprise.

Acronis True Image Echo Enterprise ile kurumsal şirket ağınızda bulunan tüm sunucuları merkezi olarak tek bir noktadan yedekleyebilme ve gerektiğinde alınmış olunan yedekleri hızlı bir şekilde geri dönebilmeyi sağlamaktadır. Acronis True Image Echo Enterprise Server ile MS Windows ve Linux platformlarında bulunan sunucuları tek bir noktadan yedekleyebiliyoruz. Acronis True Image yazılımı ile sunucuların yedeklerini network üzerinden kolayca alabilmekteyken, yedekleme işlemi istendiği taktirde çeşitli method’lar (FTP,UNC,Disk,Tape,…) ile yapılabilinmektedir. Yedekleme işlemleri esnasında en önemli husus Acronis True Image ile çalışan sistemi durdurmadan, etkilemeden ve eksiksiz olacak bir şekilde online olarak yedekleyebilmekteyiz. Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz…