Bir şirketin olmazsa olmazı : Eposta

Her gün 120 milyardan fazla iş e-postası gönderiliyor ve alınıyor. E-posta, işletmenizin müşterilerinizle iletişim kurması gereken en önemli araçlardan biri olmaya devam ediyor. Bu nedenle, profesyonel bir e-posta adresiyle güvenilir bir e-posta servisiniz olduğundan emin olmak istersiniz.

İş e-postası için bir sürü seçenek var. Muhtemelen POP3, IMAP, Exchange, webmail ve daha fazlası gibi birçok terim duymuşsunuzdur. Seçimlerinizi anlamak ve işiniz için en uygun e-posta türünü bulmak için teknik jargondan ayrılmanıza yardımcı oluyoruz.

Fortimail’le size sunduğumuz hizmetler kısaca şöyle sıralanabilir.
Mail Box
Karantina Yönetimi (Sistem veya Kullanıcı bazlı)
Antivirus Koruması
Antispam Koruması
İçerik Koruması
Mailde Şifreli dosya hizmeti
Mail Arşivleme
Disclaimer

Bir işletme için ilk adım, kendi özel, markalı e-posta adreslerini almaktır; Kişisel e-posta adresleri veren aynı şirketlerin çoğu, iş seçenekleri de sunar (Gmail,Yandex,Yahoo,Outlook.com gibi). HostGator veya GoDaddy gibi web barındırma şirketleri de genellikle basit işletme e-postasını web sitenizin barındırma hizmeti ile birlikte ücretsiz veya çok düşük bir ücret karşılığında sunar.

Tüm bunların yanında eposta akışının sorunsuz, sürekli ve güvenli olması gerekmektedir. Hangi servis sağlayıcıdan alınırsa alınsın, doğru yapılandırılmamış ve güvenliği tam sağlanmamış eposta hesapları, şirketinize fayda yerine zarar getirebilir.

Fiziksel veya sanal Fortinet Ürünleri veya Ubuntu veya Microsoft seçenekleri ile eposta sunucu çözümlerimiz sayesinde, hızlı ve güvenilir eposta çözümlerimizle müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını 7/24 çalışma güvencesi ile sunuyoruz.