14 Eyl 2009

GFI Çözümleri

GFI ürün ailesinden ihtiyaçlarınıza uygun çözümler ! Gerek bilgi sistemlerini yönetim açısından gerekse bilgi teknolojilerinden yararlanma açısından kurumların pek çok ihtiyaçları bulunmaktadır, GFI bu ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirerek yöneticilerin ve çalışanların işlerini kolaylaştırarak yardımcı olmaktadır. Size GFI ürünlerinden bazılarını kısaca anlatalım ;

GFI FaxMaker For SMTP – firmanızın fax belgelerini elektronik ortama taşımak ve gelen/giden faxları posta ve disk üzerinde klasöre arşivleme özelliği ile kolayca takip edebilmek için kurulumu/yönetimi kolay olan bir yazılımdır. GFI FaxMaker ürünü Microsoft Exchange, Lotus Notes ve SMTP posta sunucuları ile birlikte çalışabilmektedir. FaxMaker ile gelen ve giden fax’ları kolayca ayırabilir (x kullanıcısı 10 numaralı hat ile fax göndersin, y kullanıcısı 20 nolu hat ile fax göndersin gibi), ISDN ile entegre edebilir, OCR özelliğini kullanabilir, TextApi ile her hangi bir fax istemci kullanmadan belirli bir klasöre koyacağınız dosyaların otomatik olarak fakslanması, Active Directory ile entegre olabilmesi, Faks arşivleme, BlackBerry ve Cep bilgisayarları ile uyumlu çalışabilme ve daha pek çok özellik sunmaktadır. Belirtmiş olduğumuz bu özellikler ile firmalar için Fax çözümünde en çok tercih edilen ürün olmakla birlikte sunduğu teknik destek ile de güven vermektedir.

GFI Mail Essential – firmanızın elektronik posta haberleşmesinde AntiSpam – AntiVirus ve AntiPhishing güvenliğini kolayca sağlayabilmeniz için GFI Mail Essential ürününü tercih edebilirsiniz. GFI Mail Essential ile birlikte elektronik posta iletişimindeki güvenliği sağlamanın yanı sıra ek olarak Disclaimer (maillerin altında otomatik imza), Loglama ve Raporlama gibi faydalar sağlayabilmektedir. Şirketinize gelebilecek istenmeyen elektronik posta’ları engellemek için Kelime bazlı yasaklama, Kara Liste, DNS Kara Liste, Mail Header (Elektronik Posta Başlığı) ve Bayesian filtrelemesi kullanılmaktadır. GFI Mail Essential ürünü Microsoft Exchange – Lotus Notes ve SMTP sunucular ile uyumlu olarak çalışabilmektedir.

GFI LANguard Network Security Scanner – firmaların bilgi sistemlerinde bulunan sunucu ve istemci’ lerin güvenlik açıklarının tespit edilmesi, raporlanması, üreticilere ait olan yamaların otomatik olarak yüklenmesi ve bu kritik işlemlerin kolayca yapılarak yönetilmesi için GFI LANguard Network Security Scanner ürünü tercih edilmektedir. Veritabanı yapısı ile geçmişe dönük olarak bilgi sistemlerinizde tespit edilen olayları inceleyebilir ve raporlamaları takip edebilirsiniz. GFI LANguard N.S.S. yazılımı MS Windows ve Linux platformu ile uyumlu olup bu sistemler üzerinde bulunan paylaşım,dosya/klasör yetkilendirmeleri, istenmeyen programların yüklenmesi durumunda otomatik olarak raporlanması, USB cihazların kontrolü ve raporlanması gibi pek çok faydanın yanı sıra ek olarak sistemlere otomatik olarak yazılım dağıtımı (Software Deployment) yapabilmektedir. Örnek olarak tüm bilgisayarlara yüklenmesi gereken bir uygulamayı (Acrobat Reader, MS Offfice….) tek bir noktadan kolayca yükleyebilirsiniz. Yazılım dağıtımı (Software Deployment) için alternatif olan diğer ürünlere oranla GFI LANguard N.S.S. maliyetinin düşük olması ile fiyat avantajı sağlamakta ve terchih edilmektedir.

Diğer GFI ürünleri

  • GFI WebMonitor for ISA Servers
  • GFI Network Server Monitor
  • GFI MailArchiver
  • GFI EventsManager
  • GFI EndPointSecurity
  • GFI MailSecurity

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bize ulaşınız.