Mcafee PCI uyumluluğu

11 Eyl 2009

Mcafee PCI Uyumluluğu

Basit,Güvenilir ve anlaşıla bilir Dünyanın En Büyük ve Lider PCI Servisi Sağlayıcısı Mcafee PCI uyumluluğuMcAfee’nin full-servis PCI sertifikasyon programı Visa International tarafından, en büyük web sitesi güvenlik sertifikasyon servisi olarak 70’den fazla ülkede Visa markalı PCI/AIS geçerlilik servisinin tek sağlayıcısı olarak seçilmiştir.

Visa ve MasterCard ile doğrudan çalışarak McAfee, her boyuttaki satıcı için daha uygun fiyatlı ve daha güvenli, PCI uyumuna imkan tanıyan benzersiz, hassas ve kullanımı kolay online “PCI Wizard’ı (Sihirbazı)” geliştirmiştir. McAfee ve ortaklarımız aracılığıyla edinilebilen bu servis kendi kendini değerlendirme anketinizin (SAQ) doldurulmasını otomasyona bağlar, güvenlik açıklarının çeyrek dönem taramalarını otomatik olarak başlatır ve gerekli PCI uyum raporunu oluşturur. Aynı zamanda da sınırsız telefon ve online teknik destek de sağlanmaktadır.

İnteraktif “PCI Sihirbazımız” her adımda size PCI uyum doğrulamasının karmaşıklığında yardımcı olacaktır. McAfee, organizasyonunuzun uyum sürecini başarılı ve güvenilir şekilde tamamlaması için, PCI standart gereksinimlerin tüm yönlerini anlamak için kullanımı kolay basitleştirilmiş bir metot geliştirmek üzere Visa International ile bir araya gelmiştir.
Dönemsel taramanın yanı sıra sınırsız manuel tarama,
CISSP onaylı uzmanlardan tam savunma ve iyileştirme desteği
Kendi kendinizi değerlendirme formunu doldurmanızda size destek
Zorunlu olan PCI uyumlu güvenlik politikasının hazırlanmasında destek
Limitsiz telefon desteği
Full-servis programı 4 IP adresiyle başlar.

McAfee PCI uyum sertifikasyonu dünya genelinde 250,000 den fazla satıcının Visa’nın CISP ve.AIS, MasterCard’ın SDP, American Express’in DSS, DiscoverCard ve JCB’nin gereklerini karşılar.