kirmizi-code

11 Eyl 2009

Trellix Antivirus

kirmizi-codeKurumsal Antivirus ürünleri basit ürünler gibi görünse de birçok sistemde bugüne kadar ciddi sorunlar yaratmıştır ve yaratmaya devam edecektir.

Kurumsal antivirus yönetim hizmetimiz ile sistemleri hızlı güncelleme ve kesintisiz korumaya kavuşturuyoruz. Ayrıca periyodik aralıklar ile pek önemsenmeyen antivirus ürün yamalarının beta testlerini ve dağıtımlarını da hizmet kapsamı içinde gerçekleştiriyoruz.

Üstün bilgi birikimimiz ve tecrübemizle hazırlamış olduğumuz Kurumsal Antivirus Yönetim Hizmeti’miz 5 temel anahtarı içermektedir.

  • Zayıf sistemlerin otomatik tespiti ve önleminin alınması
  • Olası bir virus salgınında gerçek zamanlı koruma
  • Hızlı ve garantili güncelleme
  • Versiyon ve platform güncellemesi
  • Grafiksel ve anlamlı raporlama

Kurumsal Antivirus Yönetim Hizmetimiz kapsamında periyodik olarak, güvenlik uzmanlarımız müşterilerimizi ziyaret eder. Ziyaretler sırasında rutin kontroller ve minör güncellemeler, daha önceden belirlenmiş periyotlarda majör güncellemeler uygulanır. Kurumsal Antivirus Yönetim Hizmetimizi alan müşterilerimizde oluşabilecek virus salgını, sözleşme kapsamında, mevcut antivirus ürününün söz konusu virüsü tanıyıp tanımadığına bakılmaksızın, ücretsiz olarak güvenlik uzmanlarımızca temizlenir.