14 Eyl 2009

IBM Çözümlerimiz

İş Çözümleri
İş çözümleri kritik önemdeki konularda çözümler getirir:

  • Operasyonların sürekliliği sağlamak
  • Müşterilerinizi daha iyi anlayabilmenizi sağlamak
  • Tedarikçilerinizle daha iyi ilişkiler kurabilmenizi sağlamak
  • e-business çözümleri
  • Altyapı çözümleri

e-business Çözümleri

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Etkin satış gücü otomasyonu, müşteri hizmetleri/satış sonrası destek ve pazarlama entegrasyonu için CRM araçlarını kullanmak, kazanç potansiyelinizi artırır.
CRM hakkında daha fazla bilgi için

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP)

ERP, müşteri siparişlerini karşılarken, satın almak, üretmek, sevketmek istediğiniz kaynakları kontol etmek ve planlamak için kullanılan bir yoldur. ERP uygulamaları, kar marjlarınızı yükseltebilmek ve maliyetlerinizi azaltabilmek için neler yapmanız gerektiğini görmenizi sağlar.
ERP hakkında daha fazla bilgi için

Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM)

Üreticiler, hammadde sağlayıcıları, satıcılar ve perakendeciler ile web-teknolojilerini kullanarak işbirliği içinde çalışabileceğiniz bir ortam yaratın. Birbiriyle entegre tedarik zinciriniz, size ve tedarikçilerinize modernleştirilmiş operasyonlar ve yükselen kar marjları sağlayacaktır.
SCM hakkında daha fazla bilgi için

Business Intelligence (BI)

İşletmenizin geleceğiyle ilgili kararları etkileyecek kritik müşteri bilgilerini yakalamanız, analiz etmeniz ve saklamanız gerekmektedir. BI uygulamaları size en değerli müşterilerinizi söyleyebilir, müşterilerinizin taleplerini önceden görmenizi sağlar.

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM)
Üretim firmalarının, ürün verilerini, tüm firma fonksiyonları ile paylaşmasını ve ürünün yapılan herşeyin merkezine konmasını sağlar.

Altyapı Çözümleri

Güvenlik

Herhangi bir kaynaktan gelen bir saldırı, üretim devamlılığınız, gelirleriniz, firma itibarınız, ve finansal performansınız üzerinde negatif bir etki yaratabilir. Bunun firmanıza kaça mal olabileceğini biliyor musunuz?
Güvenlik çözümleri (UK)

Kablosuz iletişim

Ana iş uygulamalarınızı ve verilerinizi elemanlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilerinize doğru kablosuz olarak genişletin. Nerde olduklarını önemsemeden.
Kablosuz e-business (ABD) (UK)

Network

Ağ çözümlerimizle veri erişimini geliştirin, kontrol edin, koruyun.
Ağ ve bağlanabilirlik (UK)

Dijital Medya

İletişim masraflarınızı azaltırken servetinizi korur.
Dijital Medya(ABD) (UK)

Linux Tabanlı Çözümler

Bütçenin önemli olduğu işler için güvenilir ve esnek bir işletim sistemi kullanın.IBM Linux donanım, yazılım ve destek için bir sizin kaynağınızdır.
Linux Tabanlı Çözümler(ABD) (UK)

{gallery}f1/ibm{/gallery}